1   - следећа страна

23.07.2024.

Чуперак 2024.

У организацији Хаику удружења Србије и Црне Горе, објављен је ЗБОРНИК са дечјег хаику конкурса “Чуперак 2024”. У категорији млађих основаца, похвалу је добио Никша Радовић, ученик 1/1. У категорији старијих основаца, похвале су добиле Петра Авлијаш и Мина Милојковић, ученице 5/1. У Зборнику су објављени хаику Виктора Ђаковића, 1/1, Вукашина Жунића, 1/1, Угљеше Кркића 5/1, Марка Георгијевића, 5/1, Матеје Игњатовића, 5/1 и Марије Илић, 5/1. Честитамо им.

Чуперак 2024

02.07.2024.

Упис у гимназије и средње школе

Сви наши ученици су уписани у првом кругу. Честитамо им.

Документа потребна за процедуру уписа у средње школе у 2024/2025 школску годину су следећа:

Извод из матичне књиге рођених;

Попуњен образац пријаве за упис у средњу школе;

Сведочанство о завршеној основној школи;

Сведочанства последња три разреда основне школе;

Уверење о положеном завршном испиту;

Лекарско уверење за упис у средњу школу (није потребно за сва занимања);

Дипломе о освојеним наградама;

29.06.2024.

Листа жеља

На званичном сајту www.mojasrednjaskola.gov.rs објављена је коначна листа жеља ученика осмог разреда. Коначни резултати расподеле по школама и образовним профилима биће у уторак, 2. јула 2024. године. Тога дана ће бити објављена преостала слободна места за упис у другом кругу.

Објављивање коначне листе опредељења (жеља) ученика, провера листе опредељења (жеља) на званичном сајту

28.06.2024.

Родитељски састанци

Данас су одржани сви родитељски састанци. У млађим разредима подељене су књижице а у старијим разредима сведочанства.

Ученицима завршног разреда су подељена и уверења о завршеној основној школи и завршном испиту, вуковцима су подељени класици српске књижевности. Ани Стојисављевић и Миони Новчић су за дугогодишњи рад на афирмацији школе додељене вредне награде.

24.06.2024.

Коначни резултати завршног испита

На јавном порталу Моја средња школа објављени су КОНАЧНИ резултати завршног испита (www.mojasrednjaskola.gov.rs).

1   - следећа страна

Др Александра Костића 1-7   Београд   011/3619-713

Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions