1   - следећа страна

10.04.2021.

Други дан пробе

Данас је за осмаке други испитни дан. Наиме, у току је израда теста из српског језика а касније следи и комбиновани тест.

09.04.2021.

Пробни завршни испит 2021.

Пробни тест из математике, који су радили ученици осмог разреда, протекао је у најбољем реду.

08.04.2021.

''Мислиша 2021'' - резултати

Објављени су резултати ''Мислиша 2021''.

Ружица Миленковић 1/2 - похвала

Кркић Угљеша 2/1 - похвала

Сара Косановић 2/1 – 3. награда

Стефан Бошковић 2/1 – 3. награда

Урош Здравковић 3/1 - 3. награда

Павле Радојевић  5/1 - 3. награда

Алекса Николић 5/1 – 1. награда

На републичко финале пласирао се Алекса Николић. Честитамо свим ученицима на освојеним наградама.

02.04.2021.

Дан књиге за децу

Данас је Међународни дан књиге за децу. Овај празник се сваке године обележава 2. априла, на рођендан Ханса Кристијана Андерсена, чувеног данског писца за децу. Тим поводом Креативни центар организује акцију  Дани дечје књиге.  У периоду од 2. до 12. априла омогућен је попуст од 25%.

26.03.2021.

Упис у први разред основне школе

ИНФОРМАЦИЈЕ ЗА РОДИТЕЉЕ БУДУЋИХ ПРВАКА

Поштовани родитељи будућих првака,

Пријаву деце за упис у први разред ОШ „Радојка Лакић“ можете извршити путем електронске поште школе upis2021.radojkalakic@gmail.com у којем ћете написати име и презиме детета, датум рођења детета, име и презиме родитеља/законског заступника, адресу и контакт телефон.

Од прошле школске године постоји и могућност исказивања интересовања за школу, пријављивања за упис и заказивање тестирања преко портала еУправа.

Родитељи деце која по адреси становања не припадају територији наше школе, потребно је да искажу интересовање за упис детета  у школу пријавом на поменуту адресу електронске поште (upis2021.radojkalakic@gmail.com) са наведеним подацима, или попуњавањем формулара на порталу еУправе.

Педагог школе ће вас контактирати почевши од 15. марта у вези са обављањем процене спремности будућих првака за полазак у школу.

Упис деце у први разред основне школе за школску 2021/2022. годину обављаће се у периоду од  1. априла 2021. године.

Будући да се од прошле школске године упис обавља електронским путем, преко портала еУправа,  није потребно достављати школи Извод из матичне књиге рођених у папирној форми, већ само приликом уписа навести Јединствени матични број родитеља и будућег првака.

У Београду, 18.1.2021.                                                          Директор школе:

Горан Дујковић

1   - следећа страна

Др Александра Костића 1-7   Београд   011/3619-713

Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions